STRONA W PRZEBUDOWIE!

» DAR 19


DAR 19

Doskonała jednostka na wielogodzinne, wędkarskie eskapady po Bałtyku. Jedna z pierwszych w Darłowie z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizowaniu wypraw. Zaproś znajomych czy kolegów z pracy na wspaniałą wyprawę. Taaaaka ryba, doskonała rozrywka i niezapomniane wspomnienia. Profesjonalna załoga i bezbłędny szyper to udane połowy i świeża ryba którą poczęstujesz całą swoją rodzinę i znajomych. Szyper tej jednostki, pan Jarek jest legendą polskiego bałtyku, pod jego opieką wędkarze nigdy nie wracają z pustymi rękami.

Szyper Jarek

Jeden z pierwszych szyprów w Polsce specjalizujących się w wędkarstwie morskim, sam zresztą zapalony wędkarz nie tylko morski. Ponad 15 lat doświadczenia. Bardzo dba o swoją opinię i zawsze stara się aby wędkarze nie wrócili z pustymi rękami. Rekordy pod jego skrzydłami to 24 kg i kilka sztuk po 10 kg podczas jednego rejsu.

Materiał wideo z połowów

Galeria

Jesteśmy rybakami - DAR 19 na połowach łososia

Dar 19 to nie tylko połowy wędkarskie, jesteśmy rybakami, łowimy również łososie. Morze to nasza codzienność, morze to nasze życie. Dziesiątki lat doświadczeń sprawiają że ani Bałtyk ani występujące w nim ryby nie są dla nas żadną tajemnicą.

Darłowo:

Darłowo leży w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w zachodniej części powiatu sławieńskiego. Znajduje się na Pomorzu Zachodnim. Miasto jest położone na Pobrzeżu Koszalińskim, na obszarze dwóch mezoregionów: Wybrzeża Słowińskiego oraz Równiny Słupskiej. Według danych z 1 stycznia 2009 powierzchnia miasta wynosi 20,21 km²[2]. Miasto stanowi 1,91% powierzchni powiatu. Darłowo posiada dwie wydzielone części miasta: Darłówko i Racisław. Z powodu rozdzielenia rzeką potocznie rozróżnia się również Darłówko Wschodnie oraz Darłówko Zachodnie.

Źródło: wikipedia.pl

Formularz kontaktowy:

Kontakt

tel.: 502 152 705
tel.: 502 609 009
e-mail: wiesiekszklany@interia.plWeb by PROwincja.eu :: SimplePRO CMS 2.0

×